Over ons

Vrijheid, flexibiliteit en de nadruk op ZORG

Wie zijn wij?

Al meer dan vijftien jaar zijn wij de verbindende factor tussen zorgmedewerker en zorginstelling. Wij helpen zorgprofessionals aan een baan waarbij de vrijheid om zelf te bepalen waar en hoeveel gewerkt kan worden voorop staat. Voor de zorginstelling bieden wij flexibele krachten. In sommige gevallen detacheren wij personeel voor een langere tijd. Al onze medewerkers krijgen de mogelijkheid om gebruik te maken van bijscholing. Hierdoor zijn we er zeker van dat we te allen tijde vakbekwame medewerkers inzetten.

Aan de zorgprofessionals bieden wij een uitdagende baan in zowel een extramurale als intramurale omgeving. We hebben een groot netwerk, bestaande uit verschillende zorginstellingen en ziekenhuizen in het noorden van Nederland (Groningen, Friesland en Drenthe), Noordoostpolder, Overijssel en Noord-Holland. Dit biedt onze medewerkers de mogelijkheid om bij verschillende instellingen een kijkje te nemen en leuke uitdagingen aan te gaan. Afwisseling en flexibiliteit gaan bij ons samen met zekerheid op een vast contract.

Ons team

Jos van Leeuwen

Algemeen directeur management@medicalgroep.nl

Wim Feenstra

Commercieel manager wfeenstra@medicalgroep.nl

Rita Melein

Strategie en Business manager rmelein@medicalgroep.nl

Antonella ten Wolde

HR manager aquaranta@medicalgroep.nl

Paul Bolwijn

Controller pbolwijn@medicalgroep.nl

Edwin Huizinga

Senior Accountmanager ehuizinga@medicalgroep.nl

Nynke de Vos

Marketing & communicatie manager ndevos@medicalgroep.nl

Marloes Bakker

Hoofd planning mbakker@medicalgroep.nl

Elleke Rinsma

Intercedent & medewerker planning erinsma@medicalgroep.nl

Marja Westerik

Medewerker planning mwesterik@medicalgroep.nl

André Rozenberg

Office medewerker arozenberg@medicalgroep.nl

Fenna Zwier

Management assistent fzwier@medicalgroep.nl

Aneta Rabljenovic

Marketing & communicatie arabljenovic@medicalgroep.nl

Iris Wagenaar

Marketing & communicatie iwagenaar@medicalgroep.nl

Harma de Jong

Bonusshopmedewerker kortingscode@medicalgroep.nl

Desiré Poll

Manager Scholing, Opleidingen & Cursussen dpoll@medicalgroep.nl

Lisa Hoekstra

Personal Assistent lhoekstra@medicalgroep.nl

Ellis Merkelijn

Projectmanager Regionale Zorgpoule emerkelijn@medicalgroep.nl

Marcelle de Groot

Operationeel manager mdegroot@medicalgroep.nl

en nog heel veel onmisbare zorgprofessionals!

Wat is flexibel werken bij Medical Groep?

Wij geven je de vrijheid en flexibiliteit om baas te zijn over je eigen rooster. Het voordeel hiervan is dat je de diensten voor Medical Groep makkelijk kunt combineren met een andere baan, een werkende partner, het gezinsleven of je studie. Wij willen dat jij kan doen wat je belangrijk vindt en dat is voor mensen zorgen. Daarnaast bieden wij je graag de zekerheid van een vast contract, waarbij alle uren (3 – 32) bespreekbaar zijn.

0%
TEVREDENHEID
0
DIENSTEN PER WEEK
0
UREN WERK
0
PARTNERS

Kom bij ons team!

Solliciteer nu!